Адреса:

  • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
  • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
  • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

Телефон:

(048) 704-93-95

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048) 704-93-95

Глікований гемоглобін (HbA1с)

Ціна в лабораторії: 180 грн.

Термін виконання, днів : -

Код дослідження: 44

Одним з найбільш вагомих біохімічних аналізів, які допоможуть визначити рівень цукру в крові - тест на глікований гемоглобін. Його результати допомагають визначити ступінь розвиток діабету, починаючи від самих ранніх його стадій.

Кожна людина, як здоровий, так і діабетик, має в своїй крові певний рівень глікованого гемоглобіну. Вся справа лише в його кількості і допустимій нормі, яка завжди підвищена у діабетиків. Тому, чим раніше буде поставлений діагноз, тим легше і ефективніше буде проходити лікування.

Правила здачі крові на аналіз

Здача аналізу крові на рівень глікованого гемоглобіну - це звичайна здача крові з вени. Здавати її краще з ранку, нічого перед тим не вживаючи з їжі. Також, що не менш важливо, людина хворіє на анемію, що має захворювання щитовидки або навіть приймає вітаміни, здаючи цей аналіз, може отримати неправильний його результат. Вся справа в тому, що всі ці фактори впливають на результат аналізу.

Кожна вікова категорія має свою норму показника. І це:

  • 6,5% - підлітки і люди до 30 років;
  • 7% - вік людей 30-50 років;
  • 7,5% - люди, віком більше ніж 60 років.

Що стосується дітей, то їх показники властиво порівнювати з показниками дорослої людини. В середньому їх норма 4,5-6%. У разі будь-які відхилення від норми здаються додаткові аналізи, виходячи з яких, вживаються заходи. Якщо людина здорова і не має підозри на діабет, здача аналізу проходить з періодичністю приблизно 1 раз в 2 роки. У будь-якому випадку, лікар сам говорить про результат аналізу і періоді його повторного складання, не кажучи вже про сам метод лікування.