Адреса:

  • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
  • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
  • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048)704-93-95

Варіанти співпраці

Шановні фахівці, партнери, лікарі, підприємці!

Ми готові запропонувати варіанти співпраці:

1) Пропонуємо варіант співпраці по програмі - "Партнерський пункт".

Цей варіант являє собою створення окремого брендованого лабораторного пункту медичної лабораторії АРТМЕДІУЗ, яким буде керувати потенційний партнер. Цей варінт нагадує всім відомий та дуже популярний вид бізнесу - Франчайзинг. Але він не є франчайзингом у чистому вигляді тому, що відсутні практично всі взноси та платежі за класиною схемою.

Такий варіант підходить як для окремого підприємця, так й для існуючих клінік або медичних центрів. Для біль детальної інформації прохання телефонувати нам: 068 147-49-52.

Прогарма діє з 2020 року, в нашу мережу додано вже більше 15 лабораторних відділень за цією програмою.

Перевага віддається досвідченим фахівцям, лікарям, підприємцям.

2) Корпоративна лабораторна підтримка та супроводження Вашого медичного бізнесу

Пропонуємо надання послуг з лабораторних досліджень та повне обслуговування медичних центрів, клінік та будь-яких медичних закладів за індивідуальними умовами.

3) Підтримка та супроводження організцій, закладів та устонов всіх форм власності

Готові надавати свої лабораторні послуги, профілактичні обстеження та скрінінги. Це може бути тествування персоналу лікарен, закладів освіти, офісів, виробництв. Існують варіанти проведення таких заходів за адресою замовника або за місцем проживання/ перебування його працівників. Надаємо індивідуальні умови співпраці.

4) Участь у семінарах.

Ми беремо участь у профільних семінарах, конференціях і готові організувати подібні заходи для Вас. Наші фахівці проведуть пізнавальні, ознайомчі та інформаційно-освітні лекції, бесіди та презентації для ваших співробітників.

5) Консультування або навчання медичного лабораторного персоналу

Ми готові надати консультаційно-навчальні програми для ваших фахівців і відкрити на вашій території або поруч з вами пункт для взяття аналізів.

Діагностична лабораторія «АРТМЕДІУЗ» відкрита для співпраці з практикуючими лікарями всіх лікувальних спеціальностей, медичними центрами та організаціями як медичного, так і не медичного профілю.

Якщо вас цікавить будь-який із варіантів співпраці, або ви бажаєте запропонувати нам свій варіант - зв'яжіться з нами за телефоном: (068) 147-49-52.