Адреса:

 • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
 • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
 • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048)704-93-95

Послуги для організацій та лікарів

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СПІВПРАЦІ З НАДАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

( МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ)

Наша команда провідних спеціалістів з лабораторної діагностики вже більше 10 років працює на лабораторному ринку міста Одеси та області, постійно вдосконалює та розвиває свої сервіси, якість та професійні властивості, що забезпечує стабільний та ефективний результат нашої праці.

За цей час нашими партерами стали багато відомих клінік, медичних центрів, лікарень, поліклінік Одеси та області. Нам довіряють, визнають наш результат та якість багато лікарів й пацієнтів.

Наша співпраця з медичними центрами допомогла врятувати не одне життя та призначити вірне та ефективне лікування.

З приблизним переліком наших партнерів – медичних центрів можна ознайомитись на нашому сайті: https://artmediuz.od.ua/rekomenduiemo

Працюючи з нами Ваша організація отримує високоякісний новітній сервіс, достовірні результати лабораторних досліджень, які будуть надано в найкоротші терміни. Це досягається завдяки багатьом факторам зокрема:

 1. Власний великий лабораторний комплекс, який обладнано сучасним обладнанням провідних світових виробників;
 2. Здійснення діяльності та суворе дотримання міжнародних стандартів якості ISO;
 3. Атестат про акредитацію ДСТУ EN ISO 15189:2015 (Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності)№30117 від 15.11.2023.
 4. Сертифікат ISO 9001:2015 номер UA230802 від 20.01.2023.
 5. Міжнародний та національний між лабораторний контроль якості.
 6. Автоматизований процес проведення досліджень, в поєднанні з потужною аналітичною лабораторною системою;
 7. Досвідчений персонал;
 8. Власна логістична мережа;
 9. Індивідуальний підхід, приваблива цінова політика. Доступність цін для Ваших пацієнтів та вигідні умови знижок для Вашого закладу;

Все це дає змогу надавати лабораторні послуги день у день, а в деяких випадках за декілька годин від часу взяття біологічного матеріалу.

Такий підхід дає можливість Вашим лікарям та медичному персоналу швидко та ефективно призначать лікування, а Ваш медичний заклад буде успішним.

Результати досліджень видаються та оформлюються за положеннями міжнародних стандартів та протоколів.

Також зазначаємо, що наша лабораторія надає сучасні додаткові сервіси, які стають зручним інструментом для співпраці полегшують замовлення послуг та отримання результату як медичним закладом, так й Вашим пацієнтам.

Наша команда завжди вдосконалює себе та свою діяльність. Ми готові проваджувати будь-які нові дослідження, за запитами наших партнерів. Ми вже створили безліч індивідуальних пакетних досліджень та готові розробити нові під потреби Вашої організації.

Зручні сервіси для Вас:

 • Особистий кабінет клініки з можливістю отримувати та створювати замовлення.
 • Надсилання результатів на електронну пошту медичного центру та/ або лікарю, який

обстежує пацієнта, самому пацієнтові.

 • Надсилання результатів за допомогою Чат ботів у Telegram або Viber.
 • Синхронізація за Вашою Медичною інформаційною системою (МІС) для найефективнішого процесу замовлення / отримання результатів.
 • Можливість оформлення бланків з результатами досліджень у відповідності до дизайну Медичного центру та додавання його логотипу.
 • Створення інших документів та бланків з використання дизайну замовника, зокрема направлень.

Швидка інформаційна та практична підтримка

 • Підтримка нашим відділом адміністрування з питань замовлень, технічних та інших питань;
 • Консультації з лікарями лабораторії з приводу проведених досліджень або іншим медичним питанням.
 • Гаряча лінія для лікарів.
 • Консультування щодо правил взяття біологічного матеріалу та пре аналітики
 • Допомога у навчанні медичних сестер правилам та особливостям взяття біологічного матеріалу згідно внутрішніх вимог та стандартів лабораторії, які засновані на міжнародних правилах та протоколах.

Забезпечення витратними матеріалами

Ми надаємо витратний матеріал , який ми зазвичай використовуємо для проведення лабораторних досліджень. Це лабораторна тара, пробірки, скельця, щіточки та інше. В нас є власний досвід використання цих витратних матеріалів, власний відділ закупівлі та внутрішнього контролю, що додатково гарантує кінцеву якість лабораторного дослідження.

Звітність щодо замовлень

Ми надаємо деталізовані звіти щодо замовлень кожного місяця. Є можливість самостійно перевіряти історію замовлень та історію пацієнтів, лікарів тощо у особистому кабінеті.

Додатково для не медичних закладів ми пропонуємо програми комплексного лабораторного обстеження, адаптовані під специфіку діяльності вашого підприємства, фірми або державної установи. Ми можемо організувати виїзд наших фахівців на ваше підприємство для взяття крові та іншого біоматеріалу у ваших співробітників.

Сподіваємось на плідну та ефективну співпрацю.

Довідки з питань співпраці та інші інформація за телефоном: 068 147-49-52 або пишіть нам на електронну адресу: artmediuz@gmail.com