Адреса:

  • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
  • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
  • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048) 704-93-95

Акція! Експрес тест на антиген до Коронавірусу за 252,00 грн!

Саме час робити покупки на «Чорну п'ятницю»!

Напередодні божевільних знижок та розпродажів Лабораторія «Артмедіуз» проводить тестування на Експрес тест на виявлення антигену до коронавірусу SARS-CoV-2 всього за 252,00 грн!*

*Акція діє з 24 по 27 листопада включно у всіх пунктах мережі Лабораторії “Артмедіуз”

Пройдіть тестування в нашій лабораторії напередодні “Чорної п'ятниці” та отримайте можливість безпечно та законно робити покупки, здійснювати поїздки протягом 72 годин у період загальних розпродажів та знижок у країні!

Цей тест проводиться методом імунохроматографічного аналізу та дозволяє встановити присутність в організмі антигену SARS-CoV-2.

Донедавна експрес-тести поступалися класичним методом ПЛР з погляду характеристик чутливості. Поява нових експрес-тестів на антиген змінила цю ситуацію. Згідно з клініко-лабораторними випробуваннями чутливість становить 96.52%, а специфічність 99,68%. Це дуже добрі показники.

Цей тест можна розцінювати як повноцінний аналог аналізу методом ПЛР. Тест є унікальним методом оперативної діагностики COVID-19 на ранніх стадіях захворювання.

Тест дозволяє отримати відразу ж на місці отримати якісну оцінку щодо інфікування SARS-CoV-2. Тому експрес-тестування є доречним, якщо ви хочете виключити можливість зараження коронавірусною інфекцією і вам необхідно отримати результат максимально швидко. Наприклад, у вас виявилися симптоми ГРВІ і ви хочете знати, що це точно не COVID-19, а також для зняття з самоізоляції, для міжобласних поїздок країною, для походу в громадські місця, такі як: торгові центри, магазини, кафе/ресторани, спортзали і т.п.

Керуємося ПОСТАНОВЛЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 9 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з наступними редакціями.

Схожі статті