Адреса:

  • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
  • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
  • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048) 704-93-95

Якщо немає світла!? Як працює лабораторія та відділення?

Якщо немає світла!? Як працює лабораторія та відділення?

Ситуація в країні зі світлом завдає велике хвилювання як можуть функціонувати різні підприємства під час довготривалих відключень від світла, води та зв’язку.

Віримо в ЗСУ, наших енергетиків, та кожного хто вносить вклад у перемогу нашої країни , в її безпеку та комфортне життя.

Медична лабораторія АРТМЕДІУЗ розповідає, як ми функціонуємо в військовий час та протягом відсутності електрики.

По перше наш лабораторний комплекс – це виробничі потужності, високотехнологічне обладнання: аналізатори, мікроскопи, аналітичні системи та інше обладнання. Це місце, де виконуються всі наші дослідження ( аналізи крові, сечі, калу та інших біологічних речовин), де працюють лікарі-лаборанти, лаборанти, біологи, вірусологи та іншій медичний та адміністративний персонал. Такий собі центр нашої мережі, яка нараховує більше ніж 30 відділень в місті Одеса та Одеській області.

Наша лабораторія, її виробничі потужності та приміщення за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24:

  • забезпечена електропостачанням
  • є резервні джерела живлення, генератори, інвертори тощо.
  • є запаси води для функціонування лабораторії
  • стабілізуюче обладнання електричної напруги для нормальної роботи аналізаторів та обладнання у тому числі холодильного та морозильного тощо.
  • інетрнет зв’язок
  • інші необхідні речі для повноцінного функціонування лабораторії в такий непростий час.

Все це забезпечує повноцінне функціонування лабораторії, збереження температурних режимів для реагентів та біологічних речовин, безпеку праці персоналу та надання послуг населенню в повному обсязі.

Наші відділення. Це окремі пункти, де пацієнти можуть здати необхідні аналізи, отримати результати свої аналізів на паперових носіях, де працюють медичні сестри, які проводять взяття біологічного матеріалу у пацієнтів для лабораторних досліджень. Відділення не мають високотехнологічного обладнання та не потребують великого обсягу використання електрики та води. На всіх відділеннях є мінімальний запас води, повний обсяг засобів для проведення дезінфекційних заходів для безпечного перебування пацієнтів та персоналу, часткове електроживлення від штучних джерел живлення.

Весь біологічний матеріал доставляється вчасно та безпечно до лабораторії.

Тому всі Ваші аналізи будуть виконані максимально вчасно та якісно, незалежно від того є у відділенні електричне живлення чи не має.

У будь- якому разі у лабораторному центрі на вул.. Богдана Хмельницького ви як завжди маєто можливість сдати аналізи, отримати консультацію та результати на паперових носіях або у електронному вигляді.

З повагою, колектив ТОВ «Артмедіуз»

Схожі статті