Адреса:

  • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
  • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
  • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048)704-93-95

Переходимо на нову лабораторно-аналітичну платформу!

Шановні пацієнти та колеги!

З радістю повідомляємо Вам, що з 03 червня 2019 лабораторія АРТМЕДІУЗ розпочала роботу на сучасній лабораторно-аналітичної платформі TerraLab.

Це програмне забезпечення покликане створити максимальну автоматизацію процесу лабораторних досліджень, виключити людський фактор помилок, спростити координацію і відносини лабораторія-пацієнт-лікар. Програмне обеспеченіесоответствует багатьом Європейським і міжнародним стандартам, наприклад: ISO 15189

Завдяки даному кроці, з'явилася можливість надати кожному пацієнту, партнеру, лікарю персонального електронного кабінету. Такі кабінети слугують інструментом для оперативного отримання результатів досліджень, їх зберігання, можливості передати лікарю або клініки. Зручно, сучасно, абсолютно безкоштовно для наших пацієнтів!

Висловлюємо подяку колективу TerraLab за висококваліфіковану підтримку та професіоналізм! Фахівці даної компанії дуже швидко і свідомістю справи допомогли нам освоїтися в новому середовищі і на новому рівні автоматизованої та точної лабораторної аналітики!

Схожі статті