Адреса:

  • вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7
  • вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ирисмедикал"
  • вул. Ільфа та Петрова, 43/1а

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницкого, 24 каб.7 прием: 8:00 - 12:00

м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 24 , медцентр "Ірисмедикал" прийом:  Пн. - Сб.  9:00 - 11:00

м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 43/1а прийом: Пн.,Ср.,Пт.  8:00 - 11:00

Телефон:

(048)704-93-95

ПЛР РНК коронавірус SARS CoV-2 в нашій лабораторії

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що наша організація включена в офіційний список лабораторій, які мають право проводити тестування на короновірус SARS CoV-2 (COVID-19) методом ПЛР. Дані розміщені на сайті ЦГЗ МОЗ України за посиланням: https://phc.org.ua/news/algoritm-pripinennya-samoizolyacii-dlya-osib-scho-peretnuli-derzhavniy-kordon

Звертаємо увагу, що ми проводимо тестування методом ПЛР в реальному часі за трьома генам коронавируса SARS-CoV-2, що є абсолютним золотим стандартом. Чутливість тест систем дозволяє виявляти захворювання з 2-3 дня зараження, а не прояви симптомів, які зазвичай з'являються на 10-14 день після зараження!

Наша лабораторія "Артмедиуз" протягом 2020 року пройшла міжнародний контроль якості, та підтвердила високу якість досліджень стосовно ПЛР тестування та виявлення антитіл до коронавірусу SARS CoV-2 (COVID-19). Якість відповідає европейським медичним лабораторіям Німеччини, Австрії, Польщі та інших країн.

Даний факт підтверджує нашу компетенцію в тестуванні пацієнтів, але є ряд умов для проведення нами тестування, а саме:

1)

Ми проводимо взяття біоматеріалу у себе в лабораторії тільки за попереднім записом і тільки за адресою: м Одеса, вул. Б. Хмельницького, 24. Кількість пацієнтів за день обмежено умовами суворого дотримання інфекційних норм і правил, для безпеки пацієнтів і персоналу.

Для запису на тестування звертайтеся за телефонами: 048 704-93-95 або 068-147-49-52

Для того, щоб охопити більшу кількість пацієнтів ми співпрацюємо зі спеціалізованими медичні центрами-партнерами! Медичні центри мають висококваліфікованим персоналом і спеціально обладнаними приміщеннями для проведення маніпуляцій з узяття зразків для ПЛР тестування на коронавірус. Звертаємо увагу, що терміни видачі результатів тестування варіюються від 8 до 30 годин. Це залежить від часу доби, коли проходило взяття у Вас зразків для тестування.

Ось їх веб сайти:

Мережа амбулаторій ТОВ "Амбулаторія сімейного лікаря"

https://homedoctor.in.ua

Дитячий медичний центр КІНД

https://kind.od.ua/

Клініка сімейної медицини МЕДЕЯ

https://medeja.com.ua/

ТОВ "Альмед", медичний центр для моряків

https://2gis.ua/odessa/firm/1970853117955164

Медичний центр МЕДІАКОМ

https://mediakom.com.ua/

Всі ці медичні центри передають матеріал нам для тестування і знаходяться в різних частинах міста для зручності клієнтів. Чим більше варіантів, де здати аналіз, тим менше черг і безпечніше візит! Ми піклуємося про Вас, і Ваш час!

2)

Цінова політика у всіх медичних центрах партнерів приблизно однакова. Ви не переплачуєте за послугу! Рекомендована ціна на тестування від 1100,00 до 1400,00 грн.

3)

Ми проводимо процедуру скасування самоізоляції / обсервації після перетину державного кордону, на основі негативного тесту методом ПЛР на коронавірус. Дана процедура займає від 18 до 36 з моменту взяття зразка на тестування. Додаток "ДІЙ ВДОМА" повідомляє Вас самостійно, що Вам скасували самоізоляцію / обсервацію. Якщо через 36 годин з моменту взяття зразків на тестування скасування не відбулося, то швидше за все ви не правильно вказали свої дані (номер телефону прив'язаний до додатка не вірний, дату в'їзду в Україну невірна, помилки в імені і прізвища, Ви не активували додаток і тд .) Ми не несемо відповідальності за ці дані, просимо Вас бути уважними до оформлення анкетних даних.

4)

Бланк результату досліджень видається на 2 мовах: Українському і Англійському з додаванням QR коду, який має послилання на наш сайт та містить всю інформацію про пацієнта та його аналіз. Бланк підходить для всіх варіантів виїзду за кордон або для використання всередині країни.

Будьте здорові і бережіть себе і близьких!

З повагою, колектив ТОВ "Артмедіуз"


Схожі статті